Nikáč :-)

Proč pes tak prdí??

Dobrý den,
mám 12 let starou čivavu. Byl zvyklý jíst celý život kvalitní granule. Ovšem časem mu začaly padat zuby a granule nemohl rozkousat. Namočené žrát odmítal. Proto jsem postupně přešla na krmení konzervami. Ty mu vůbec nedělali dobře, tak jsem začala vařit. Dostává těstoviny nebo rýži s kuřecím masem. A poslední dobou začal opravdu strašně prdět. Je to naprosto k nevydržení. Nevíte někdo co s tím??

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak to jsme na tom stejně.

Další odpovědi
pusinka50

Napadá mě jedině zkusit vyměnit klasickou bílou rýži a těstoviny za celozrnné. Bílá rýže a klasické těstoviny neobsahují skoro žádné minerály, vitamíny a vlákninu, která je důležitá pro správné fungování střev a vylučování.

anonym

Těstoviny nadýmají i mnohem mladší jedince, nejen psí.

Drap

Může to být částečně i věkem. Zřejmě dostává něco, co ho nadýmá. Je to zcela normální, každý savec si musí čas od času ulevit.