zjentek

Je pravda, že od letoška již neexistuje zákonný důvod vozit s sebou v auťáku řidičský průkaz?

😮

Nejlepší odpověď
marci1

Od 1. ledna 2024 nemusíte mít při cestách po ČR u sebe řidičský průkaz, technický průkaz ani průkaz profesní způsobilosti řidiče, všechny doklady však musí být platné. Při silniční kontrole stačí, když policistům prokážete svoji totožnost.
😄

Další odpovědi
Drap

Je pravda