zjentek

Je pravda, že nájemné na Champs-Elysées činí tolik, kolik/jak praví Wikipedie?

Nemají ve Wiki třeba chybu?

V roce 2012 činilo 9573 €/m2/rok­>>>https://cs­.wikipedia.or­g/wiki/Avenue_des_Cham­ps-%C3%89lys%C3%A9es

Tak pokud uvažuji že je to nějakých 800 éček měsíčně za metr a člověk sám potřebuje k důstojnému životu nějakých 25 metrů, tak si připlatí nějakých 20k eur měsíčně. Je to tedy na frantíky moc, nebo je to norma? Jako Čecha by mě tam bydlet za půl mega kaček asi nebavilo, ale ptám se na Francouze.

Odpovědi
Kazatel

Nehledal bych v tom chybu, ale spíš senzaci, je možné, že na některé adrese tam je nájemné skutečně tak vysoké, ale pravděpodobně bude o něco nižší. Také dost záleží jestli je to přímo na onom bulváru, který mne však se svou autostrádou uprostřed nikterak nenadchl, tak leda prd a ne nejkrásnější ulice světa.
Dnešní nájmy po jejím okolí, možná najdeš i něco přímo tam. https://www.john-taylor.cz/fran­cie/pronajem/pa­ris/paris-right-bank/paris-8th/champs-elysees/