Altair-AC

Je pravda, že když muž leží (jako na gauči) a má na svém klíně notebook, může to způsobit neplodnost?

Někdo řekl, že se tak ohřívají spermie a vede to k neplodnosti. To by mě pak ještě zajímalo, jestli to tak bude stejně, i když bude ten muž v horké vaně. Předem děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Danina65

Dokázané to zatím myslím není, je to v medicíně poměrně nový jev.Ale pokud toho času tráví neúměrně mnoho, asi by potomstvo stejně nestačil zasít.

Další odpovědi
mosoj

Je sice pravda. že radarové vlny ničí zahřátím spermie. Dobře to znají bývalí vojáci kteří na radarové stanici sloužili základní vojenskou službu. Před vycházkou se nechávali krátkodobě ozářit.
Nicméně notebook to určitě neumí. WiFi nejsou radarové vlny a navíc výkon je velmi malý.
Vana žádné záření nevydává a teplá voda může reprodukční systém jenom posílit. Vůbec nejprospěšnější je střídání tepla se studeným. Viz. sauna. V sauně jsou teploty běžně kolem 100ioC i více a dopad saunování na lidské zdraví je jenom prospěšný a lidský organizmus jenom posiluje.

Drap

Doposud nic takového nebylo prokázáno. Nezbývá než abys to vyzkoušel.

ReHu

Může být, pokud to bude dělat často, pravidelně a dlouhodobě.