Avatar uživatele
Woofie301

Je pravda, že je Harry Styles gay?

Já proti One direction nic nemám, naopak je mám moc ráda, ale nejde si nevšimnout, že Harry a Louise jsou často spolu.Považuju to prostě za přátelství, ale neřekl to s Louisem náhodou na veřejnosti? Tady je jedno video: http://www.you­tube.com/watch?v=zi6I­eWDy0Zc&featu­re=player_deta­ilpage

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 3983 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano

Doplňuji:
Je to pro nás všechny velké neštěstí, ale asi to tak už bude, musíme se s tím tak nějak už teda vyrovnat, tato skutečnost mne velice zasáhla 😁 (ani jsem nevěděla, kdo to je, jsem si musela vygooglit)

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

Ano

to je ten idol všech náctiletých, co po něm tak šílí?…to bude zlomených srdíček…ale vzhledem k tomu, jak zženštěle vypadá, se to dalo čekat…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kristyjar13

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mariuhana007

Ano

Doplňuji:
Ja sem nikdy nevedela ze má pomer s klukama to sem netusila nojo hold musíme se stim smířit ale sem docela v šoku......

Upravil/a: Mariuhana007

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elis Pokorná

Ano

ano, ale nesmí to přiznat, portože jinak by ta jejich skupina ztratila spoustu fanynek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nonnel

Ne

To, že je gay nic neznamená. To není nemoc. Takhle si to příroda rozdělila. A jestli zpíval dobře, tak nevidím důvod, proč by měl ztratit fanynky. Freddie Mercury byl také gay a nikomu to nevadilo. Byl to výborný zpěvák a to bylo podstatné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Nech brouka žít… spieva sa v jednej piesni.
Každý žije svoj život, je to jeho život, jeho názory a pokiaľ tým neohrozuje č neobmedzuje iných, je to čisto jeho vec, ako ho žije.

před 3983 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Však aj ja tak vravím, zato som odpovedala ironicky, ešte sa trápit tým, či je niekto gay, no tak to hádam nieje žiadna tragédia 🙂

před 3983 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek