Woofie301

Je pravda, že je Harry Styles gay?

Já proti One direction nic nemám, naopak je mám moc ráda, ale nejde si nevšimnout, že Harry a Louise jsou často spolu.Považuju to prostě za přátelství, ale neřekl to s Louisem náhodou na veřejnosti? Tady je jedno video: http://www.you­tube.com/watch?v=zi6I­eWDy0Zc&featu­re=player_deta­ilpage

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Doplňuji:
Je to pro nás všechny velké neštěstí, ale asi to tak už bude, musíme se s tím tak nějak už teda vyrovnat, tato skutečnost mne velice zasáhla 😁 (ani jsem nevěděla, kdo to je, jsem si musela vygooglit)

Další odpovědi
Funna

Ano

to je ten idol všech náctiletých, co po něm tak šílí?…to bude zlomených srdíček…ale vzhledem k tomu, jak zženštěle vypadá, se to dalo čekat…

kristyjar13

Ano

Mariuhana007

Ano

Doplňuji:
Ja sem nikdy nevedela ze má pomer s klukama to sem netusila nojo hold musíme se stim smířit ale sem docela v šoku......

Elis Pokorná

Ano

ano, ale nesmí to přiznat, portože jinak by ta jejich skupina ztratila spoustu fanynek.

nonnel

Ne

To, že je gay nic neznamená. To není nemoc. Takhle si to příroda rozdělila. A jestli zpíval dobře, tak nevidím důvod, proč by měl ztratit fanynky. Freddie Mercury byl také gay a nikomu to nevadilo. Byl to výborný zpěvák a to bylo podstatné.

led

Nech brouka žít… spieva sa v jednej piesni.
Každý žije svoj život, je to jeho život, jeho názory a pokiaľ tým neohrozuje č neobmedzuje iných, je to čisto jeho vec, ako ho žije.

anonym

Však aj ja tak vravím, zato som odpovedala ironicky, ešte sa trápit tým, či je niekto gay, no tak to hádam nieje žiadna tragédia 🙂