Luckass

Je pravda, že film Prometheus je pokračováním Vetřelce?

Zatím jsem film neviděl a tak proto se ptám, zda má cenu na něj koukat pokud by tam vetřelec nebyl.

Nejlepší odpověď
badisko

koukat se nato da …neni to spatne ale vetrelec je vetrelec…stoji za schlednuti ..tady mas vice recenzi…http://ww­w.csfd.cz/fil­m/290958-prometheus/

Další odpovědi
RedC22

Ne tak docela. Vetřelec je pokračováním Promethea. Mně osobně se film líbil, ačkoliv jsem čekal víc.

iceT

Prométheus patří chronologicky před Vetřelce,ačkoli po shlédnutí filmu jsem byla docela zklamaná a rozčarovaná.