fcoop

Je pravda,že existuje návrh na zpoplatnění sběru hub?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dudu

Ne

Proboha, to si novináři udělali recesi. Nejlepší byla funkce obecního vážitele nasbíraných hub a protest Bruselu, že se musí platit i daň se sesbírané muchomůrky zelené. Ale mnohem závažnější je nyní situace u zaváděné daně z tuků. Jestli to bude pokračovat, tak i u nás se brzy bude mastit pouze v posteli!

Další odpovědi
anonym

Ano

Navrh opravdu byl . Nejen na houby , ale i lesni plody. ! 🙂
Ja davam návrh pro parlament: zavést daň ze vzduchu a ze slunečního světla. 🙂

  • iv-

MacChill

Ne

baghira

Ne

Samozřejmě to byla pouhá recese.

filva

Ano

samicek333

Ano

Návrh asi existovat bude, ale podle mě je to nesmysl…