Rokio

Je pravda, že bez mojí osoby by bylo na Odpovědi.cz líp?

Myslíte si, že by bylo lepší, kdybych kolonizoval jiný komunikační web?

Nejlepší odpověď
zjentek

Ale no táák, Rokiáči, přestaň takto hluboce přemýšlet, neb z toho zblázníš a skončíš stejně jako nejmenovaný zdejší uživatel s nickem od „f“ + číslice, modelový to poťap jinak všestranně postižený 🤷‍♂️

Co by jiní dali za tvé vědomosti. Však podívej do historie, kolik nerudných jedinců ti zde závidí. Poznáš z jejich projevu. Lecos víš, tak co blbneš, jako?

Další odpovědi
elkon

Tím, že i na tohle se musíš ptát, jsi jasně dokázal, že jsi zde k ničemu. Jestli existuje nějaký web pro dementy, to si zjisti sám.

Filip84

Ne asi! 🤦‍♀️🙄

Jsi jenom osina v zadku. Ok, Ty, oproti druhýmu jyřýkovi🤪, občas překvapíš dobrou otázkou, Ohne Scheiße! Ovšem to je tak 1:500, takže – jako!? 🙄🤪

zjentek

Elkon nemusel ses ostýchat sem ty oblíbené weby vypsat, jako 💁‍♂️