dgfdgf

je pravda že asi tejden před 11. zářím si majitelé okolních baráků nechali ty baráky pojistit?

Nejlepší odpověď
marek953

Není to pravda.

Asi věříte, že jsou nějací „ONI“, kteří o útocích věděli a nebo je dokonce připravili. Tihle „ONI“ jsou podle mnohých americká vláda a miliardáři ovládající svět. Ale pojišťovny jsou vlastněny také miliardáři. Jak je tedy možné, že jedni miliardáři, vlastníci wtc, o tom věděli a ti druzí z pojišťoven ne? Asi nejsou „ONI“ jako „ONI“… :D

Tyhle konspirace jsou směšné. Například zřícení budovy 7 bylo tolikrát vysvětleno experty na statiku a dává to smysl. Nicméně hlupáčci budou pořád dokola opakovat, že to spadnout nemohlo, protože to četli na nějakém „nezávislém“ serveru. Hlavní chybou je představa, že nezávislý znamená 100% pravdivý.

Další odpovědi
anonym

Je to pravda. Taky je pravda, že mrakodrap musí být nadimenzovaný, aby ho nesrazilo letadlo.

led

Je pravda to, že pokiaľ nebudú odokryté všetky dokumenty z vyšetrovania, pravda o páde „dvojičiek“ nebude plne známa, ale bude premiešaná aj s fámami a lžami.

klumprt

Copak já vím? Abych se nezbláznil, tak ničemu takovému nevěřím bez důkazů. Jenže pravděpodobně přesvědčivý důkaz nikdy neobdržím, takže tomu asi nikdy věřit nebudu. Ostatně, upřímně řečeno, trápí mě docela jiné věci. Třeba, že končí víkend. Že potřebuju založit trávník a ono asi nebude v květnu moc pršet.

lota

No, že by měli tušení nebo jim to někdo poradil? To se mi zdá neuvěřitelné. Spíš už bych věřila tomu, že „náhodou“ zrovna předtím zrušili běžnou prohlídku budovy, kdy psi hledají výbušniny – to jsem taky někde četla.

ReHu

Balota – nech toho, nebo tj bude i někdo věřit 🙂 🙂 🙂