Miru1

Je pravda když nám nejdou do PC nainstalovat ovládací panely že je špatná základní deska?

Počítač se nám seká a přišli jsme na to že tam chybí Chipset ale nejde nainstalovat a žádný jiný ovládací panel.

Odpovědi
rodier

Chipset je HW chip na desce, ten tam nechybi, asi spis myslis ze tam chybi ovladac chipsetu. To by ale takovyhle problem delat nemelo. Napis jakou mas zakladni desku (model, vyrobce) a ja ti zajistim spravne ovladace. A taky napis jake mas windows.