dust8

Je praktické nosit si do obchodu vlastní ruční košík kvůli minimalizování možnosti přenosu covidu 19?

Nejlepší odpověď
nyjono

Jiná odpověď

Podle mně zbytečné.
Mohu, a já to tak dělám nezávisle na Corona situaci, si nosit vlastní tašku. Proč košík?
V tašce nákup odnesu stejně jako v košíku a nezabírá místo.
Tedy pokud pro košík nemáš doma jiné využití.

Další odpovědi
Petr Kaňa

Ano, protože...

Všechno co omezí kontakt více osob se stejným předmětem je praktické. To se nedá vyvrátit. Doporučuji.

marci1

Ano, protože...

Určitě ano, ty malé potvory mohou být všude. Pokud neděláme větší nákup, ideální je skládací nákupní košík. 🙂
https://nakupni-tasky-kosiky.heureka­.cz/f:20044:1145736/

da ny

Ano, protože...

V naší menší Bi**e nikdo, nikdy nákupní vozíky nedezinfikoval…
Mnoho lidí používá při nákupu vlastní tašky nebo košíky. Tam i jinde a to i před
covidem.

ivzez

Ne, protože...

… je lepší taška (např. síťovka), kterou denně vyperu.

Emefej

Ne, protože...

Nosit si do obchodu vlastní košík mi moc praktické nepřipadá.

dust8

Např. nějaký rozkládací.

ivzez

Látkovou/síťovou tašku snadno poskládám do kapsy, košík by zabral více místa.

nyjono

pokud mám skládací tašku, nepotřebuju pořizovat skládací košík.