JájsemRaibek

Je povolený 7.11.2020 lam­pionový průvod pokud budou účastníci dodržovat rozestupy a mít ochranu dýchacích cest?

U příležitosti VŘSR.

Nejlepší odpověď
Justin1

Záleží na tom, jak rozhodne národní výbor.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… pouze, jestliže s sebou vezmou pejsky (jak všici víme, kočky {čtyřnohé} to privilegium nemají …

Kepler

Jak to tak vypadá, tak „lampiónový průvod“ už není to, co bylo za šokialismu, kdy se skutečně nosily lampióny. Dnes to připomíná demonstraci strašidel a kokotů s vydlabanými dýněmi na způsob Haloweenu. Některé obce tyto akce letos ruší. Teoreticky by mohly proběhnout, pokud by byla všechna restriktivní opatření , včetně omezení počtu shromážděných osob.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.