klada

Je potřeba na cestě do Chorvatska hasící přístroj v os.autě?Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
panenka

Hasicí přístroje jsou v některých státech již povinnou výbavou vozidel. Jsou to např. POLSKO , CHORVATSKO,Belgie, Bulharsko,Řecko

Zdroj: http://www.au­todoplnky-tuning.cz/hasici-sprej-penovy-1000g-stac-plastic/d-69825/

Další odpovědi
Miroslavst

Ano a buď rád, že nejedeš do Turecka. Tam jsou povinné dva trojúhelníky. v případě stání před a za auto.
Doporučuji navštívit www.uamk.cz kde bude pro léto více informací o cestách, včetně poplatků atd.

člověk

je to sporné ,protože cizinci to mají jiné,služební vozy mají v celé evropě povinost i když jsou zahraniční,do toho jako služební patří i auta na,lízink
soukromé auta se řídí zákony země příslušnosti,
ve Slovinsku jsou ale přísní,tak si raději za pár stovek hasičak kupte a jaký to neporadím,protože v tom jsou zase velké rozdíly podle kubatury,druhu auta,a země.
jinak Rakousko do 1.7.připravuje nějaké změny,