punkdaftos

Je pokrčení ramen někdy to jediné, co nám zbývá?

Většině lidí bliká v životě jenom jedno absurdno – vlastní smrt – a ani s tím si nedovedou poradit. Hněv, popírání, různé formy útěků – k náboženství, hromadění majetku, plození dětí nebo do tupé každodennosti…

Odpovědi
Kelt

Opravdu každý? Odkud to víš a tvrdíš to? Kolika lidí ses osobně ptal? Ale to nechme. O čem tady mluvíš? Je třeba specifikovat danou situaci. Podle sebe soudím tebe. Mám dojem, že jsi otevřel slovník a vybral pár slovíček a ty jsi tady napsal a přitom nevíš, co jsi napsal a nevím, na co ses vlastně ptal.

led

Nie, pokrčenie ramien je len jedným z množstva znakov prejavu ľudskej mysle.
Záleží len od vás, či dokážete myslieť aj širšie, alebo len o kopaní vlastného hrobu.

zjentek

Je to tak jediné, co s tím dnes můžeš udělat, protože kruh CESTOVÁNÍ se v důsledku koronaviru pomalu ale jistě uzavírá. (;(;(;