Avatar uživatele
Lgee

Je podnikani v oblasti internetu obtížnější než reálné?

Je pravda ze pokud ma někdo internetovou stranku ktera ma ale zisk působí jen na webu nemusí mít ředitele?

Jinak je podnikání v oblasti internetu jednoduší nebo obtížnější?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Petrok55, Accuuunut22 před 1705 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Tw!st

Z pohledu člověka který 5 let podniká na internetu mohu říct že je to možná pohodlnější a finančně méně náročné pro startup, ale zato obrovská konkurence.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lgee

Kolik máš IQ? Dokážeš se tím slušně uzivit?

před 1705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tw!st

Nevím jak to s tím souvisí, ale když už ses zeptal tak mé IQ je 113. Uživit se s tím dokážu, ale stálo mě to roky práce kdy jsem z toho neměl skoro nic. A té musíš buď něco umět (a nabízet službu) nebo mít tučný kapitál pro start. Já začínal s minimální investicí, ale zato jsem měl roky praxe v oblasti ve které podnikám.

před 1705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Tak to máš hodně nadprůměrné IQ, já mám 96 takže nemám šanci :D ale zase je pravda ze stačí dobrý nápad a je v balíku i ne moc zkušený a inteligentní člověk.

před 1705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no jisté je, že s tím číslem které ti naměřili to rozhodně nemá co dělat. K měření IQ se používají mimořádně nespolehlivé metody a troufám si tvrdit, že pokud nejsi diagnostikován jako imbecil tak to prostě nehraje roli. Silné odhodlání a velká trpělivost jsou často důležitější než pár bodů IQ navíc.

před 1701 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tw!st

Nápad nestačí. Nápady má každý. Už jsem mnohokrát slyšel od různých lidí že nápad s Facebookem měli také. V balíku ale zatím nejsou…

před 1705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

třeba od autorů myspace.com ? 🙂 ti to i zrealizovali, dokonce i dřív než facebook a stejně bankrot … to je život, jen náhoda 🙂

před 1701 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Nemyslím nápad za miliardy ale třeba na obyčejné uživení to snad není zase tak extrémně těžké.

před 1705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Protože s tím nápadem nebyly první :) ale pokud ma někdo opravdu dobrý nápad tak mu stačí minimální kapitál.

před 1705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no nápad opravdu není vše, podceňuješ význam odhodlání, trpělivosti a samozřejmě píle. Pokud toto nemáš je ti nápad sám o sobě tak akorát k řečnění u piva.

před 1701 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek