Lgee

Je podnikani v oblasti internetu obtížnější než reálné?

Je pravda ze pokud ma někdo internetovou stranku ktera ma ale zisk působí jen na webu nemusí mít ředitele?

Jinak je podnikání v oblasti internetu jednoduší nebo obtížnější?

Odpovědi
Tw!st

Z pohledu člověka který 5 let podniká na internetu mohu říct že je to možná pohodlnější a finančně méně náročné pro startup, ale zato obrovská konkurence.

Lgee

Kolik máš IQ? Dokážeš se tím slušně uzivit?

Tw!st

Nevím jak to s tím souvisí, ale když už ses zeptal tak mé IQ je 113. Uživit se s tím dokážu, ale stálo mě to roky práce kdy jsem z toho neměl skoro nic. A té musíš buď něco umět (a nabízet službu) nebo mít tučný kapitál pro start. Já začínal s minimální investicí, ale zato jsem měl roky praxe v oblasti ve které podnikám.

Lgee

Tak to máš hodně nadprůměrné IQ, já mám 96 takže nemám šanci :D ale zase je pravda ze stačí dobrý nápad a je v balíku i ne moc zkušený a inteligentní člověk.

anonym

no jisté je, že s tím číslem které ti naměřili to rozhodně nemá co dělat. K měření IQ se používají mimořádně nespolehlivé metody a troufám si tvrdit, že pokud nejsi diagnostikován jako imbecil tak to prostě nehraje roli. Silné odhodlání a velká trpělivost jsou často důležitější než pár bodů IQ navíc.

Tw!st

Nápad nestačí. Nápady má každý. Už jsem mnohokrát slyšel od různých lidí že nápad s Facebookem měli také. V balíku ale zatím nejsou…

anonym

třeba od autorů myspace.com ? 🙂 ti to i zrealizovali, dokonce i dřív než facebook a stejně bankrot … to je život, jen náhoda 🙂

Lgee

Nemyslím nápad za miliardy ale třeba na obyčejné uživení to snad není zase tak extrémně těžké.

Lgee

Protože s tím nápadem nebyly první :) ale pokud ma někdo opravdu dobrý nápad tak mu stačí minimální kapitál.

anonym

no nápad opravdu není vše, podceňuješ význam odhodlání, trpělivosti a samozřejmě píle. Pokud toto nemáš je ti nápad sám o sobě tak akorát k řečnění u piva.