Yggdrasil.

Je podle vás důvěryhodnější cbdb.cz nebo databazeknih.cz?

Nebudu se zlobit, když svou odpověď něčím odůvodníte, děkuju.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
cliwe

cbdb.cz

Respekt

cbdb.cz

Radomír.cz

cbdb.cz

Josef 2000

databazeknih.cz

MarTiik

cbdb.cz

dalid

databazeknih.cz

Zaujimalo by ma zdvovodnenie hlasujucich za cbdb.cz, narychlo som si ju preklikal a DB knih mi pride viac user friendly, ma zaujimave blogy a podla rychleho prieskumu viac slovenskych autorov. Ale nemozem byt objektivny, uz tam mam profil dlhsie a prechadzat na nieco nove by sa mi nechcelo. Zaujimalo by ma porovnanie poctu uzivatelov, knih, autorov a prispevkov. Plusovy bod ma cbdb.cz za filtre na vyhladavanie. Ak by sa nejake dalsie vyrazne plusy objavili v diskusii tak mozno zmenim nazor.