dust8

Je pití krve ze zdravého zdroje škodlivé či krev obsahuje nějaké vitamíny a minerály?

Nejlepší odpověď
Rokio

https://euroz­pravy.cz/veda-a-technika/veda/157952-krev-misto-vody-je-bezpecne-ji-pit/
zdroj: eurozpravy.cz

Další odpovědi
Drap

Jak poznáš že je zdroj zdravý, bez laboratoře? Všeho moc škodí. Pokud se napiješ čerstvé, zdravé krve, tak ti to jistě neuškodí. Přežít ale jen na krvi by zřejmě bylo nemožné. Téměř všechny národy, některé dodnes, pijí čerstvou, ještě teplou krev zvířat. Krev mimo mnoha prvků, bude mít i jistou výživovou hodnotu.
Zkoušel jsem i teplou krev pít. Neni to nic hrozného a neudělalo to se mnou vůbec nic nepatřičného.