Avatar uživatele
anonym

Je, pátek, půjdete na nějakou pařbu, kalbu? Kolik vypijete alkoholu a jakého? Jak se pak v „bezvědomí“ dostanete domů?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4585 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Ne,nepůjdu.Alkohol se vychutnává a nepije se aby ses dostal do bezvědomí,to z toho potom nic nemáš.To aby jsi se nalil na šrot ti stačí jakýkoliv patok který obsahuje líh.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lyn

Jak stárneš, přestáváš mít potřebu si vylejt mozek každej pátek a chodit domů v tomhle stavu. To, že je pátek mě přivádí k radosti proto, že se možná trochu vyspim a odpočinu si a ne abych si ještě dobrovolně šla ožrat hubu. Už nepovažuju za vrchol frajeřiny vypít hektolitry chlastu a pak vyblejt všechen obsah žaludku včetně toho, co jsem ani nesnědla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

U nás je v plánu koncert kapely Brutus v Dolní Bělé. Jelikož je ale starší dceři od rána špatně, dopadne to jako vždycky: Já zůstanu s dětmi doma, manžela vypustím, ještě ho tam odvezu a v jednu v noci buď domů dojde po svých (má to asi 4 km) nebo pro něj sjedu (za deště).
Takže on si dá pivo (rekord má na podobné akci 33 piv), já si dám večer svůj oblíbený pečený čaj a budu taxikařit. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Nepůjdu, nemám proč. Ale kdybych šel, vypil bych pár skleniček vína a dostal bych se domů při vědomí, obvyklým způsobem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

jasněěěěěěěěě!

pudu pařit do práce (noc).

Někdo musí ten kapitalizmus budovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nepůjdu,o víkendu má být hezky a nechtěl bych prožít sobotu s bolavou hlavou.Byl by to zbytečně zkažený den.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek