Boy 13

Je papír ostrý na to, aby pořezal kůži?

Mně se stalo, že se několik papíru vysypali ze skříně a ty rohy mi sjely po očích a tvářích. Jako neměl jsem tam nic, ale od tý doby mi zajímá, jestli jsem měl štěstí, nebo by mi to opravdu mohlo kůži pod okem pořezat a zůstat tam jizva a hojit se to…

Odpovědi
elkon

Papír není ostrý proto, aby ti pořezal kůži, ale proto, že některý papír je slabý a tvrdý. Tak je logické, že je ostrý. A ty se věnuj hlavně češtině. Gramatika a sloh s tebou moc nekamarádí.

Vinpe

Některý papír, karton může být ostrý. Může pořezat i kůži na rukou.