Ušel ventil

Je pan kandidát na prezidenta zločinec ? Viz odkaz .

http://tadesco­.cz/neoliberal­ni-fasismus-mmf-volba-zlocince-prezidentskeho-kresla-rozeslete-nejvice-lidem/

Nejlepší odpověď
Drap

Nikdo z nás toto nemůže posoudit. O tom může rozhodnout pouze soud.Každý kdo má informace o tom, že někdo se dopouští zločineckého jednání a porušuje zákon, měl by podat trestní oznámení. Na druhé straně může se někdo dopouštět i morálního zločinu na které bývá někdy justice krátká.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

To je právě ten problém. Nikdo z nás, obyčejných lidí, nemůže vědět, které zdroje jsou pravdivé a které ne, co je pravda a co ne.
A na tom záleží nejvíc.
Pokud by šlo o porušení zákona, pak by to byl trestný čin a měl by být souzen. Ale my nejsme soudci.
Proto se zřejmě obyčejný člověk spíše přikloní k osobnosti, která je v politice delší dobu a o které se ví víc a pokud by měla „pochybnou“ historii, už dávno by to na ni oponenti „vytáhli“. Ale zatím jí mohou vyčítat pouze horší fyzické zdraví, „s"prostořekost“ a případně že není „reprezentativní“.
Ale to by pak měla být prezidentem zdravá, němá a hezká a reprezentativní „blondýna“. Ta by tyto „záporné“ vlastnosti neměla.:-)))

plebs

Nehanět má velkou podporu, včetně 3,5 milionů voličů-nevoličů, kterým je jedno kdo nám vládne a reprezentuje, bude to pravděpodobně jako u pane Andrejka, 1,5 milionů koblihářů+3,5 mi­lionů nevoličů, odečteme mladoše a je to absolutní většina národa českého. A to pan Andrejko je šikula už začíná obracet směrem k Drahošovi.