Jan Kuchař

Je pálení staré jizvy v pořádku?

Je to necelý rok od vypálení znaménka laserem na zádech a stále mě v ní píchá a bolí, je to normální po takové době ? A popřípadě čím to zmírnit? Děkuji

Odpovědi
elkon

Proč nejdete na kožní?

marci1

Je nutno vyhledat odborníka a vyšetřit jizvu pomocí digitálního dermatoskopu. Jedná se o optický přístroj, pomocí jehož je možné vyšetřit, zda-li je jizva v pořádku a klidná. V ideálním případě s sebou přines také výsledek histologického vyšetření daného znaménka. 🙂