Sevo

Je orální sex zcela bezpečný co do AIDS ?

Původně před mnoha léty se říkalo, že každý sex je nebezpečný co do rizika AIDS, a to anální i orální ještě více, než klasický, kvůli většímu riziku drobného krvácení a z anální a ústní sliznice. Nyní se lidově traduje, že orální sex je bezpečný. Co na to věda? Cožpak nehrozí už drobné krvácení z úst? To se mi nezdá.

Nejlepší odpověď
Losos

Já osobně nevím kdy se něco takového „tradovat“ přestalo, každopádně to, že orální sex je „minimálně“ stejně nebezpečný, co do rizika přenosu choroby, jako sex klasický, je stále nevyvratitelný fak­t.

Dokonce bylo prokázáno, že je možno při orálním sexu přenášet rakovinotvorné buňky, kterých v těle nosíme spoustu, tudíž to není nebezpečné jen z hlediska přenosu pohlavních chorob.

Přesto bych si z toho nedělal až tak úplně obavy, jak se říká, umřít na něco musíme :) Raději takhle, než neposkvrněný a být přejetý třeba autem ;)

Další odpovědi
Martina S.

To by mě také zajímalo. Já když dělám orální sex muži tak používám vždy kondom, ale když to muži dělají mě tak nic nepoužívají. Existuje také ochrana pro ženy při orálním sexu?

janek66

Orální sex taky není bezpečný!Sliny obsahují také virus HIV,i když v mnohem menším počtu než krev a sperma.A při orálním sexu se můžou prakticky všechny tři tekutiny potkat,hlavně při „vášnivém"orálu a nějakým drobným poraněním na ústech či penisu si vždycky může najít cestu.A není to jen AIDS co může ústy "přicestovat“.

iceT

Na druhou stranu pri teto praktice pouziti panske ochrany je zcela na miste,akorat nevim na jakem principu by fungovala damska ochrana,o ktere jsem slysela.

VanesskaMala

Ahoj, máte tip na fajn simulátor orálního sexu?

Cizecek.M

Mám doma tento https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibra­tory/simulato­ry-oralniho-sexu/feelztoys-clitella-oral-clitoral-stimulator-pink. A ten je parádní. Orál miluju a tohle je fakt real :)

Sevo

V hospodě se lidově míní, že orální sex musí být bezpečný, když ho prostitutky běžně provozují bez prezervativu a bez příplatku. Prostitutky to musejí mít ověřené, když se jich to týká bezprostředně. Zní to logicky, ale možnost krvácení z úst je také logická.

iceT

A to se zakaznik prostitutce prokaze jak,ze je zdravy?

Sevo

To nevím, to je otázka pro prostitutku, a mě tohle ani tak moc nezajímá.

Losos

Ono v hospodě se traduje spousta věcí, ale svět mimo hospodu je většinou úplně jiný :) My většinou v hospodě máme taky vytvořený svůj svět, kde většinou diskutujeme a věříme miliónu svých teorií, ale pravda je v tom většinou asi tak co se za nehet vejde ;)

A prostitutky bych do toho vůbec netahal, to je úplně jiný svět.