Avatar uživatele
Sevo

Je orální sex zcela bezpečný co do AIDS ?

Původně před mnoha léty se říkalo, že každý sex je nebezpečný co do rizika AIDS, a to anální i orální ještě více, než klasický, kvůli většímu riziku drobného krvácení a z anální a ústní sliznice. Nyní se lidově traduje, že orální sex je bezpečný. Co na to věda? Cožpak nehrozí už drobné krvácení z úst? To se mi nezdá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Losos před 4876 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Losos

Já osobně nevím kdy se něco takového „tradovat“ přestalo, každopádně to, že orální sex je „minimálně“ stejně nebezpečný, co do rizika přenosu choroby, jako sex klasický, je stále nevyvratitelný fak­t.

Dokonce bylo prokázáno, že je možno při orálním sexu přenášet rakovinotvorné buňky, kterých v těle nosíme spoustu, tudíž to není nebezpečné jen z hlediska přenosu pohlavních chorob.

Přesto bych si z toho nedělal až tak úplně obavy, jak se říká, umřít na něco musíme :) Raději takhle, než neposkvrněný a být přejetý třeba autem ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Martina S.

To by mě také zajímalo. Já když dělám orální sex muži tak používám vždy kondom, ale když to muži dělají mě tak nic nepoužívají. Existuje také ochrana pro ženy při orálním sexu?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
janek66

Orální sex taky není bezpečný!Sliny obsahují také virus HIV,i když v mnohem menším počtu než krev a sperma.A při orálním sexu se můžou prakticky všechny tři tekutiny potkat,hlavně při „vášnivém"orálu a nějakým drobným poraněním na ústech či penisu si vždycky může najít cestu.A není to jen AIDS co může ústy "přicestovat“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Na druhou stranu pri teto praktice pouziti panske ochrany je zcela na miste,akorat nevim na jakem principu by fungovala damska ochrana,o ktere jsem slysela.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
VanesskaMala

Ahoj, máte tip na fajn simulátor orálního sexu?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Mám doma tento https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibra­tory/simulato­ry-oralniho-sexu/feelztoys-clitella-oral-clitoral-stimulator-pink. A ten je parádní. Orál miluju a tohle je fakt real :)

Avatar uživatele
Sevo

V hospodě se lidově míní, že orální sex musí být bezpečný, když ho prostitutky běžně provozují bez prezervativu a bez příplatku. Prostitutky to musejí mít ověřené, když se jich to týká bezprostředně. Zní to logicky, ale možnost krvácení z úst je také logická.

před 4875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

A to se zakaznik prostitutce prokaze jak,ze je zdravy?

před 4875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sevo

To nevím, to je otázka pro prostitutku, a mě tohle ani tak moc nezajímá.

před 4875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Losos

Ono v hospodě se traduje spousta věcí, ale svět mimo hospodu je většinou úplně jiný :) My většinou v hospodě máme taky vytvořený svůj svět, kde většinou diskutujeme a věříme miliónu svých teorií, ale pravda je v tom většinou asi tak co se za nehet vejde ;)

A prostitutky bych do toho vůbec netahal, to je úplně jiný svět.

před 4875 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek