Gami.Pet

je obchod play zdarma ? jako kdyz stahnu aplikaci u ktere je zdarma

Odpovědi
Ella

když je aplikace, kterou stahuješ ZDARMA, tak je nejspíš zdarma… kdo by to byl řekl, hm?
platí se pouze za ty, které mají uvedenou cenu… pokud by byla aplikace placená, před stažením by se ti ukázalo okno o provedení platby, případně „jak chcete platit?“

Bedy

Obchod Play je naprosto zdarma, akorát některé aplikace a hry jsou placené – ale to tam máte napsané, kolik stojí.