agentpv

Je normální, že po „katetrizaci“(při operaci) velká část penisu zaleze do těla a neukazuje se, já 3 operace a pokaždé?

Teď pár dní po poslední operaci, když jdu na malou – musím sedat, páč nemám šanci ho tam někdy najít. Ale řekl bych, že se to časem vrátí do normálu.

Nejlepší odpověď
paul1

Možná by pomohlo procvičování, podobně to dělají pornoherci. Po každé malé potřebě si ho pomasírují. Tedy ne, že bych já toto povolání v minulosti provozoval, to opravdu ne. Ale viděl jsem to v TV při nějakém rozhovoru s pornohercem, ten říkal, že mu to pomáhá při udržování délky, hlavně při natáčení v chladnějším prostředí. 🙂

Další odpovědi
Filip84

Ne, přirozené to není.

Kathetry, permanentní nebo obyčejné, jsou v rozličných šířkách, délka je stejná. Opravdu mne nenapadá, čím by zrovna toto mohlo být.

Konsultuj stav s urologem.