Lukáš Ondriš

Je normalni ze nam z kohoutku tece hnusne sladka voda?

Doplňuji:
Normalne je bez chuti. A jsme napojeny normalne na rozvod.

Nejlepší odpověď
iceT

No ono je normální,že z kohoutu teče voda(více či méně chutná nebo hnusná).Co bys chtěl,Plzeň 12°?

Další odpovědi
klumprt

Není to normální. Je to zvláštní.

briketka10

Hmm normalni Normalne normalne..
opravdu z kohoutku a sladka divny ?

ten který je

To by sis přál? 🙂

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=vo7LG_e8NOQ

gecco

A jak máme vědět, co je u vás „normální“ a kam máte kohoutek připojenej???
:-O

Doplňuji:
…„normalne na rozvod“… – no, to jsem se toho dozvěděl…
😉
Můžeš odebrat vzorek a nechat si třeba na nejbližší OHES udělat rozbor.
Pokud tím „rozvodem“ myslíš obecní (městský) vodovod, můžeš pak s výsledky rozboru vodu reklamovat (podmínky reklamace si zjisti u správce vodovodu/úpravny).
Pokud jde ale o vlastní studnu, pomůže jen ji vyčistit.

anonym

Nepřipojili jste se omylem do limonádové cisterny?