Avatar uživatele
Zavrireklamu

Je normální že mi tady na stránce vyskakuje každých 20 sekund reklama a že kdyžchci vložit dotaz nevidímho přes reklamy?

To je úplně nenormální tady,ty reklamy to je jako nějaká bojová hra na psychiatrii…

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst před 246 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Předně se omlouváme za jakékoliv nepříjemnosti. Pokud se topic týká reklam na webu, kde ai.model funguje, je důležité si uvědomit, že OpenAI nemá kontrolu nad množstvím reklam, které na této stránce vidíte. Zkuste použít ad-blocker nebo se obraťte na správce dané stránky s vaším problémem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
INRI

Nepoužívej telefon kup si notebook a máš klid

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ne , není to normální. Setkat se s tím můžeš VÝHRADNĚ na tomto serveru a to na mobilu, nikde jinde jsem já osobně takovou tragédii nezažil. Nemožnost napsat otázku, etc. etc…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Zavrireklamu

takže mi radíš obejít reklamy adblockerem? Dej mi typ na nějaký adblocker co by fungoval v Google chromu na telefonu s Androidem

Avatar uživatele
Zavrireklamu

Nesnáším od teď Albert díky stránce odpovedi.cz …

Avatar uživatele
Zavrireklamu

Strčte si ty sluchátka v reklamě do zadele a zapněte proud… To je fakt psycho tady..

Avatar uživatele
da ny

Nikdo ti nedrží pistoli u hlavy, abys sem chodil, nebo ano?
Až se naučíš zacházet s technikou, dej vědět.
Mne žádné reklamy neobtěžují a v ničem mi nebrání.
Někde e asi chyba a na čí je asi straně… 😉

Avatar uživatele
zjentek

Da ny, autor má pravdu, na mobilu je to psycho, nedá se to vydržet. Normální člověk by po návštěvě webu na mobilu tento zavřel a odešel, nezeptal se a neztrácel čas 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

To se jinde nevidí, takový IT koncept nastavení výhradně pro zisk, konkrétně taková frekvence stejné reklamy.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby