Rokio

Je normální, že když položím určitou otázku, tak každou chvíli obdržím jinou odpověď?

Nejlepší odpověď
dudu

Povšimni si prosím, že se na těchto stránkách sešla nesourodá skupina lidí s různými ambicemi a rozdílné věkové struktury. Nejedná se o soudní znalce ani odborné specialisty. Naopak se zde bohužel občas profilují také jedinci, jejichž odpovědi jsou naprosté bláboly, které svým obsahem matou zdravý úsudek, a jejich některé rady ohrožují zdraví, popř. jsou až životu nebezpečné.

Další odpovědi
mosoj

Ano. Je to normální.

Kepler

Samozřejmě, přece nemůžeš čekat, že všichni odpoví stejně. To by bylo možné jedině v případě otázky typu „je planeta Země v pořadí třetí od Slunce? Ano, nebo ne?“ (ale stoprocentně jisté to taky není).

Děda Louda

Stává se mi to taky a to docela často. Například u otázky „Kolik je hodin?“. Z toho plyne, že je tebou popisovaný zjev je normální.

anonym

I u nás svítí sluníčko.

led

AD Kepler
a ja som si myslela, že Zem je stredom Vesmíru a vzdialenosti sa merajú zo Zeme. Je to pravda? Há?? 🙂