Je normálni když se mi kluk libi tak moc,jako kdyby se mi libila holka?

Mám takovy problem. Jsem kluk,je mi 15 a vzdy kdyz se podivam napr. na Zayna Malika z 1D nebo J. Biebera tak se mi zataji dech,zacne mi byt horko a ani nedutam .. Proste se mi strasne libi – je to v mem veku normalni nebo je se mnou neco spatne? Nikdy jsem gay nebyl a ani zrejme nebudu,ale ti dva ve me vzbuzuji to,ze se mi libi tak strasne moc,jako kdybych videl nejak krasnou holku. Cim to je nebo co to je?

Nejlepší odpověď
zjentek

Zkus si ujasnit, co u tebe znamená pojem, že se ti líbí holka. Co u toho cítíš? Vzrušení? A cítíš to samé i u toho Bíbra? To můžeš být klidně bisexuál. A nebo se ti líbí holka, jenom když je nějaká hvězda? To můžeš být zase homosexuál. A jak jsi přišel na úvahu- nikdy jsem nebyl gay a zřejmě nebudu? To si tak mozkem přebíjíš hormony? No, normální to není, když se ti homosexuální Bieber líbí stejně jako holka, na tom musíš zapracovat. A jestli jsi třeba Vojta, tak styl tvorby nicku ti taky může pomoci v hledání své orientace. Držím ti palce aby všechno bylo v poho ,)

Další odpovědi
badisko

Nemusis byt gay ..ale klido muzes byt ..bisexual cti zde …http://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Bisexualita
Doplňuji:
tedy za predpokladu… ze se ti libi i devcata…jinak nejspise budes na kluky..

Rocker

Tak on Bieber moc jako klluk nevypadá

anonym

Nejlíp ti v tomhle poradí a všechno správně vysvětlí sexuolog, zbytek jsou spekulace, nikdo ti do hlavy nevidí a je jasný, že asi ani ty sám ne

anonym

Je to možné. Začni pomalu přemýšlet o své sexuální orientaci.

led

Predtým, ako sa rozhodneš si povedať o svoje orientácii, premysli si, čo ťa na nich priťahuje, aj svoje predstavy (len nie tu). Porovnaj si to potom so svojim pohľadom na dievčatá. Určite máš vo svojom okolí niekoho staršieho a hlavne rozumného aj v týchto citových oblastiach, komu dôveruješ a poraď sa s ním. Taká „bútľavá vrba“ je v čase dospievania veľmi osožná.

Funna

vzhledem k tvému poženštěnému nicku a to že se ti líbí tihle dva, tak na 99,9% nejsi heterosexuál…řekla bych že budeš bisexuál…ale má to i své světlé stránky…máš dvojnásobný výběr co se týká partnerů .-)

terry

Zkus si ujasnit, jestli se ti jen líbí. To může být prostě, že se ti jen líbí a bereš si ho třeba za vzor.

Lucist

Je to naprosto normální nemusíš být jen hetero nebo homo když se ti líbí holky i kluci tak můžeš být bisexual nebo pansexual