Avatar uživatele
anonym

Je normálni když se mi kluk libi tak moc,jako kdyby se mi libila holka?

Mám takovy problem. Jsem kluk,je mi 15 a vzdy kdyz se podivam napr. na Zayna Malika z 1D nebo J. Biebera tak se mi zataji dech,zacne mi byt horko a ani nedutam .. Proste se mi strasne libi – je to v mem veku normalni nebo je se mnou neco spatne? Nikdy jsem gay nebyl a ani zrejme nebudu,ale ti dva ve me vzbuzuji to,ze se mi libi tak strasne moc,jako kdybych videl nejak krasnou holku. Cim to je nebo co to je?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4027 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Zkus si ujasnit, co u tebe znamená pojem, že se ti líbí holka. Co u toho cítíš? Vzrušení? A cítíš to samé i u toho Bíbra? To můžeš být klidně bisexuál. A nebo se ti líbí holka, jenom když je nějaká hvězda? To můžeš být zase homosexuál. A jak jsi přišel na úvahu- nikdy jsem nebyl gay a zřejmě nebudu? To si tak mozkem přebíjíš hormony? No, normální to není, když se ti homosexuální Bieber líbí stejně jako holka, na tom musíš zapracovat. A jestli jsi třeba Vojta, tak styl tvorby nicku ti taky může pomoci v hledání své orientace. Držím ti palce aby všechno bylo v poho ,)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Nemusis byt gay ..ale klido muzes byt ..bisexual cti zde …http://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Bisexualita
Doplňuji:
tedy za predpokladu… ze se ti libi i devcata…jinak nejspise budes na kluky..

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Tak on Bieber moc jako klluk nevypadá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejlíp ti v tomhle poradí a všechno správně vysvětlí sexuolog, zbytek jsou spekulace, nikdo ti do hlavy nevidí a je jasný, že asi ani ty sám ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je to možné. Začni pomalu přemýšlet o své sexuální orientaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Predtým, ako sa rozhodneš si povedať o svoje orientácii, premysli si, čo ťa na nich priťahuje, aj svoje predstavy (len nie tu). Porovnaj si to potom so svojim pohľadom na dievčatá. Určite máš vo svojom okolí niekoho staršieho a hlavne rozumného aj v týchto citových oblastiach, komu dôveruješ a poraď sa s ním. Taká „bútľavá vrba“ je v čase dospievania veľmi osožná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

vzhledem k tvému poženštěnému nicku a to že se ti líbí tihle dva, tak na 99,9% nejsi heterosexuál…řekla bych že budeš bisexuál…ale má to i své světlé stránky…máš dvojnásobný výběr co se týká partnerů .-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Zkus si ujasnit, jestli se ti jen líbí. To může být prostě, že se ti jen líbí a bereš si ho třeba za vzor.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lucist

Je to naprosto normální nemusíš být jen hetero nebo homo když se ti líbí holky i kluci tak můžeš být bisexual nebo pansexual

Nový příspěvek