Verhur

Je normální, aby mi každé pracovní ráno bylo špatně?

Každé ráno (kromě víkendů) mi není dobře. Mohlo by to být tím brzkým vstáváním? Obvykle vstávám po 6.hodině a o víkendu po 9.hodině. Má to nějaký vliv?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Úplně normální to asi není. Může to být tím brzkým vstáváním, v kombinaci s tím, že buď velmi brzo snídáte nebo naopak nesnídáte vůbec. Druhá možnost bývá častější.
Třetí možnost je, že jde o psychosomatické potíže v případě, které Vám způsobuje Vaše zaměstnání nebo nějaké problémy či vztahy na pracovišti.

Další odpovědi
Nerevarin

Jestli každý den večer vyžahneš flašku vodky, tak se není co divit:D Ještě záleží co ti přesně je, co znamená to špatně. Špatně člověku může být i z nervů. Nemáš nějakou práci, která tě stresuje? Také záleží jak se večer stravuješ.

Cenobita

Není to normální, může to být stres, dlouhodobý stres způsobuje i fyzické potíže, například imunitní systém se hůře brání infekcím, časem mohou se objevovat i výsevy vyrážek jako plané neštovice, pásový opar apod.

Kelt

Záleží na stravovacích návycích. Jaká jídla jíte a kdy, a co pijete, hlavně pokud jde o alkohol. Dále je zde o vaši práci, odpočinek, stresy, nálady, dostatek spánku a fyzičku.

dubraro

Je. Mně taky je.

bububabu

Já jsem vstávala spoustu let v 3,30 h a také jsem to odnesla velice vážnou nemocí!
PS: Vstávat po 6 hodině byl můj sen :)