Gendero

Je normalne bezne, ze s vami komunikuje celebrita z Hollywoodu?

Zajimalo, jestli je to normalne bezne, kdyz oslovite hollywoodskou celebritu (napr. reziserku), ktera s vami navaze konverzaci (oslovil jsem ji kvuli hl. roli), ikdyz ji pise tisice lidi.

Pisu si s overenym profilem, takze si pisu s dotycnou. Nakonec jsem zjistil, ze ji znam osobne i z nataceni, ale to se me pamatovat uz nebude. Byl jsem jako kompars. Uvidime, co z toho bude.

Nejlepší odpověď
Drap

Nepříjde mi to vůbec běžné.

Další odpovědi
elkon

Myslím, že se s tebou bavit nebude. A zvlášť ne z takového důvodu. Tam se neprosadí jiné „hvězdy“. Natož pak nějaká „nula“ z Česka.

nyjono

To přece záleží na tom, v jakých kruzíchse pohybuješ.
Tak ses pochlubil a co dál?

zjentek

Leda bys jí to DOBŘE udělal. Pak nějakou dobu jo.

Reezo

Celebrity mají z 99% nějakého člověka, který sedí u jejich sociálních sítí a odpovídá na dotazy atd… To by člověk musel poslat nejlépe dopis a to přímo domů k té celebritě.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

podger

je to běžné. A někdy, jestli to tak mohu říci, i trochu otravné

Gendero

Nyjono: to neni chlubeni, spis jsem zarazen, tak se jen ptam.

Disraeli

Jen aby to byl ověřený profil.. :D
Až bude chtít poslat prachy (z nějakého důvodu), tak je neposílej. ;)