Kryšpín

Je/není protiprávní, pokud by manželka premiéra paní Monika vlastnila firmu a čerpala dotace EU?

Vztahuje se střet zájmu na manželku, příp. bratra sestru, děti.

Je není protiprávní pokud by manželka premiéra paní Monika vlastnila firmu a čerpala dotace EU?

Nejlepší odpověď
autacek

Otázka je chybně položená, firmy pana Babiše vedené jeho ženou čerpají dotace neustále. Dokonce jim další miliardy v rámci koronaopatření přiklepli. To, že jsou firmy vloženy formálně ve svěřenském fondu na fyzickém toku peněz nic nemění.

Další odpovědi
kvaskovy

Závist a nenávist