štamgast

Je německá armáda stále kontrolována a regulována?

Odpovědi
Drap

Je pouze kontrolována pracovníky NATO

Lamalam

Každá armáda v demokratickém státě je kontrolována.

England1522

Jak tu píší jiní lidé tak každá armáda je kontrolována aby nedošlo k nějakým problémům ale co se týče dnešní německé armády tak dnes už nejsou kontrolovány protože nyní jsme spojenci a v případě nějakého konfliktu by dnes Německo bylo na straně spojenců :) do zbourání berlínské zdi Německo (SRN a NDR) byli nadále kontrolovány protože i po válce bylo v Německu mnoho stoupenců tehdejšího režimu :) Jak tu píše Agneta o tom že německá armáda stojí za nic, není žádná pravda protože dnes je Německo nadále evropskou velmocí a Bundeswehr je také na špici dobré výbavy a své velikosti :) Já jsem například zastáncem !! dnešní !! německé armády protože vím že to jsou spojenci :)

Agneta

Pokud vím, tak v Německu už armádu nemají. Dělají jako že mají, ale z těch deseti vrtulníků co mají, nemohl minulý týden startovat ani jeden, protože jsou ve stavu „africkém“ – vše nasvědčuje tomu, že jsou sdrátovány aby se nerozpadly. A celkově je ta armáda asi jen tak silná, jako holandská:DDD
A tak nechápu, proč se ptáš:DDD