Avatar uživatele
huxa

Je nelegální mít pohlavní styk sám se sebou?

V případě, kdy by bylo možno otěhotnit-měl by dotyčný mužské i ženské pohlavní orgány. Je to velmi nepravděpodobné až téměř nemožné, ovšem jedna možnost mne napadá, kdy by byly siamské dvojčata, jedno jiného pohlaví a zakrnělé v těle dotyčného. Byla by to stále masturbace, nebo již pohlavní styk? A jak by se k tomu stavěla deformace geny, která může vzniknout v případě rodičovství třeba se sourozencem? Byla by mnohonásobně vyšší šance, že k ní dojde?
A jak toto je ošetřeno zákony ČR? Jak jiných zemí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ptáč, Mozeq, anonym před 3402 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Já bych na sebe nevlez.DD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Pokud jde o hermafrodita – tedy člověka, který by měl funkční mužské i ženské pohlavní orgány, nebyl takový jedinec (pokud vím) ´objeven´ – o ´zajímavej guláš´ by se (teoreticky) postaraly hormony (estrogen vs. testosteron)…

Pravděpodobnost, že potomek blízce příbuzných rodičů bude mít genetické vady je závislá na genofondu rodičů – obecně nelze určit.

Jen – siamská dvojčata jsou dvě osobnosti se srostlými fyzickými těly, nejde o jednu osobu – tedy „sám se sebou“ v tomto případě nepadá v úvahu.
http://www.ces­katelevize.cz/ct24/sve­t/123583-prvni-siamska-dvojcata-chang-a-eng-meli-21-deti/

A – pokud vím, je incest (sex blízkých příbuzných) obvykle zakázaný a trestný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tříska

S tebou něco není v pořádku kamaráde…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

s.wikipedia.or­g/wiki/Androgyn
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/An­drogyn

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
huxa

Čeněk Modrý- Jestli je mi dobře známo, běžně vyskytující se lidští hermafroditi nemají možnost otěhotnět, neb pohlavní orgány jsou pouze deformovány, špatně vyvinuty, ovšem nejsou zdvojené.

před 3402 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek