huxa

Je nelegální mít pohlavní styk sám se sebou?

V případě, kdy by bylo možno otěhotnit-měl by dotyčný mužské i ženské pohlavní orgány. Je to velmi nepravděpodobné až téměř nemožné, ovšem jedna možnost mne napadá, kdy by byly siamské dvojčata, jedno jiného pohlaví a zakrnělé v těle dotyčného. Byla by to stále masturbace, nebo již pohlavní styk? A jak by se k tomu stavěla deformace geny, která může vzniknout v případě rodičovství třeba se sourozencem? Byla by mnohonásobně vyšší šance, že k ní dojde?
A jak toto je ošetřeno zákony ČR? Jak jiných zemí?

Nejlepší odpověď
ten který je

Já bych na sebe nevlez.DD

Další odpovědi
gecco

Pokud jde o hermafrodita – tedy člověka, který by měl funkční mužské i ženské pohlavní orgány, nebyl takový jedinec (pokud vím) ´objeven´ – o ´zajímavej guláš´ by se (teoreticky) postaraly hormony (estrogen vs. testosteron)…

Pravděpodobnost, že potomek blízce příbuzných rodičů bude mít genetické vady je závislá na genofondu rodičů – obecně nelze určit.

Jen – siamská dvojčata jsou dvě osobnosti se srostlými fyzickými těly, nejde o jednu osobu – tedy „sám se sebou“ v tomto případě nepadá v úvahu.
http://www.ces­katelevize.cz/ct24/sve­t/123583-prvni-siamska-dvojcata-chang-a-eng-meli-21-deti/

A – pokud vím, je incest (sex blízkých příbuzných) obvykle zakázaný a trestný.

Tříska

S tebou něco není v pořádku kamaráde…

anonym

s.wikipedia.or­g/wiki/Androgyn
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/An­drogyn

huxa

Čeněk Modrý- Jestli je mi dobře známo, běžně vyskytující se lidští hermafroditi nemají možnost otěhotnět, neb pohlavní orgány jsou pouze deformovány, špatně vyvinuty, ovšem nejsou zdvojené.