štamgast

Je někde možno shlédnout tuto scénku?

Jan Kraus ještě v Uvolněte se, prosím předčítal program na několik dní který měl napsaný od svého bratra spisovatele. Něco ve smyslu nakrmit psa atd.
Doplňuji:
Led: Vy si myslíte, že jsem tak blbej? Hledal jsem to tam stokrát!

Odpovědi
led

Ak viete probližne, kedy to bolo, skúste si to vyhľadať na YouTube
http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=uvoln%C4%9Bte+se­+pros%C3%ADm&oq=U­voln%C4%9Bte+se­&gs_l=youtube­.1.0.0l10.13988­.13988.0.27118­.1.1.0.0.0.0.282­.282.2-1.1.0...0.0..­.1ac.2.9pn4lbB5afM

Děda Louda

V tom případě máš ještě 150 pokusů.

led

na YouTube je toho 250 záznamov

led

Na doplnenie „No comment“

Ak ste to u Jána Krausa a v jeho relácii nenašli a „neuvoľnili ste sa“,
skúste či nezaúradovalo Koňské priezvisko (A.P.Čechov).

Už Starý Murphy vo svojich zákonov tvrdil:
Ak ste si na 100% istý,
že to povedal „A“,
tak v tom prípade pravdou je,
že to povedal „B“.