Je někde možné si objednat, aby na nějaké číslo přišla celá Bible v SMSkách?

Nejlepší odpověď
Drap

Můžeš obnjedna u mne. Předběžná cena je cca 1800000 Kč. Požaduji 50% zálohy.

Další odpovědi
talka

Existuje čeký překlad bible v elektronické podobě PDF na internetu, ale už ho nemůžu najít.

gecco

Talko, třeba tady je – http://bible21­.cz/wp-content/upload­s/2010/12/BIB­LE21.pdf
😉

K Otázce – to .pdf si nasekej nějakým inteligentním parserem a nějakým vhodným softíkem můžeš posílat a posílat…
😉

Klára K.

Už vím, jak se pomstím svojí kamarádce za jeden aprílový žertík :D muhahaha

anonym

Proč myslíš, že jsem se ptal?

talka

Drap: to by asi odpovídalo počtu SMSek.