Už jste si někdo objednal přes internet SIM od mobil.cz?

Přišla mi na dobírku do schránky zdarma. S kreditem 200 Kč. Zadarmo.
Jak je to možný?

ps. podívej se na stránky mobil.cz..při objednávce je automaticky nastavená dobírka v závorce zdarma (taky to nechápu, po dvou dnech jsem měl ve schránce hozenou SIM, nic jsem neplatil a na SIM bylo 200 Kč.)

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jsem trochu zmatený . To, že ti něco přislo „na dobírku“ totiž VYLUČUJE, že to přislo zdarma. ;) :)

Další odpovědi
zvonisek

Ještě jsem si neobjednala, ale zni to zajímavě. Popravdě tomu moc nerozumím.
Koukala jsem se na to. Znamena to, že neplatíte balné, poštovné a ani dodasku / dobírku. Nikoliv, že byste neměl zaplatit za doručení zboží.

Arne1

To jako myslíš ten řádek v jejich reklamě „Objednejte si SIM kartu MOBIL.CZ a my vám ji zadarmo doručíme až domů.“ ? To jen znamená že zaplatíš jen cenu karty a poštovné ti nebudou účtovat.

mzm

Reklama?

anonym

Arne1. NE!!!!!!!!!!! říkám ti že mi to hodili do schránky a nic sem neplatil, na kartě byli 200 Kč, kredit, co na tom kurv* nechápete!

Arne1

A neměls na to objednání nějaký akční kod ?