kablik

Je nějaký web

s televizní reklamou?

Odpovědi
Dochy

Ano, třeba
http://www.tvspo­ty.cz/
Je toho víc, google ví. Pokud chceš i cizí, tak zkus slovíčka jako „tv advertisement advert“ apod.

Bedy

Řadu televizních reklam si pustíte na Youtube nebo je uvidíte na řadě portálů, mdyž si chcete pustit video – třeba na novinky.cz; tn.cz apod.

Pokud Vám jde o reklamy obecně, navrhuju otevřít Seznam a do vyhledávače zadat tv reklamy nebo tv advertisement či commercials nebo prostě podobnou frázi a určitě řada odkazů vyjede.
Na Youtube je dokonce kanál Oldczechcommer­cials, kde jsou staré české reklamy… docela zajímavý kanál.