Cadillac

Je nějaký problém v tom, pokud by byl člověk zaregistrován jako brigádník u dvou pracovních agentur zároveň?

Nejlepší odpověď
anonym

Není. Pokud budeš stíhat to, co Ti z brigádnických smluv vyplývá, tak žádný takový důvod ani najít nemůžeš.

Další odpovědi
badisko

Ne …nevim proc by to melo vadit pokud to nemaji primo v nejakem dodatku coz by byla samozdrejme blbost..:D

skrz

Registrace je čistě nezávazná administrativní záležitost.
Teprve kdyby ti 2 agentury nabízely brigády ve stejnou dobu, je na tobě, které výhodnější dáš přednost a 2. nabídku jednoduše neakceptuješ.
Jestliže někdo chce brigádničit, měl by mít aspoň základní znalosti, nekvalifikovaných nefachačenků jsou plné ÚP.