talka

Je nějaký název pro hrající si psy?

Kočky se kočkují; a psi …?

Nejlepší odpověď
Emefej

Náš pes si právě hraje se sousedovic fenkou. Ona ho vozí na zádech a on má při tom vyvalené oči. Jak se tahle hra jmenuje, bohužel nevím.

Další odpovědi
briketka10

Podle mého názoru všechna zvířátka
mezi sebou „laškují“. Ať se to týká psů,
koček všech mláďat v přírodě. Hrají si
stejně, ale v té přírodě spolu soupeří o

kořist a doma o hračky až povyrostou.

Jinak dospělí psi a kočky jsou jiná
kapitola nemůžeme je hodnotit
dohromady.

Kepler

Že by peskují?

Pumprleek

Maruška to ví http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/pojkarova-marie/pejskove-se-kousou-152863

marci1

Psi se také kočkují a kočky zase mohou provádět psí kusy. 🙂

Funna

když se kočky kočkují, tak si určitě nehrají, ale spíš naopak…snaží se jedna druhou zastrašit…

annas

Chudáci hrající si či laškující psi! Pokud by se peskovali, tak jsou to bídácí, hanební tvorové … tak je určitě současní majitelé neberou.

Emefej

Pumprleek > to jsem neznal, je to naprosto šílené. Proč ta paní neboduje ve Slavíku?

Mc Merkurion

… ale, zpívala i s Matušem: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fJAK7ixNV00

Funna

protože nezpívá nijak úchvatně…na to, že je to studiovka, kde se z hlasem dají dělat divy, to není žádný zázrak…takových jako ona jsou stovky…a navíc to není ani žádná krasavice, takže se moc před kameru nehodí…prostě je to dobrá zpěvačka, ale tak k táboráku, nebo jako živá hudba na svadbě…

Pumprleek

Smutný je, že ta paní vlastně má dost zajímavou barvu hlasu a když ji chvilku posloucháš mluvit, tak celkově působí docela sympaticky a přirozeně. Možná kdyby si ji vzal do parády opravdu schopný tým, třeba by to i do té slavíkovské top 20 jednou dotáhla, ale takhle asi bohužel :D
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=marie+poj­karov%C3%A1

briketka10

Pumprleek

Prohlížím si její videa na YouTube a máš pravdu.
Je bezvadná.