Kikiki-001

Je nějaká možnost, že paměťová karta v mobilu nebude fungovat?

Dobrý den, chci se zeptat. Mám v plánu pořízení paměťové karty ADATA Premier microSDHC 16GB Class 10 a chtěla bych vědět, zda je nějaká možnost, že v mobilu (LG T370) nebude fungovat. NEbo jestli se to dá nějak zjistit.
Nejsem přes tyto věci expert, takže se na tuto ,,hloupost" musím zeptat.
Děkuji všem za odpovědi

Nejlepší odpověď
gecco

Je vysoce pravděpodobné, že karta v mobilu fungovat bude…
Zjistit se to dá tak, že si ji koupíš a vyzkoušíš – pokud ji objednáš přes net (telefon…), můžeš ji, přinejhorším, do 14 dnů vrátit.
😉

Další odpovědi
Lamalam

Vždy je možnost, že něco nebude fungovat.

anonym

Gecco to vědět nemůže,jen se domnívá,jen malomyslného by asi nenapadlo jí vyzkoušet.

gecco

Jugare – pleteš si slova – „malomyslný“ a (zřejmě) „slabomyslný“…
😁
Dneska nejsi v kondici, ani pokus o urážku už ti nejde, jsi prostě, jak nedávno jedna holka napsala – pablb…
😁

anonym

Nic si nepletu mowlo,neurážím nikoho,jen jsem napsal svůj názor!
Ňáká baba povídala,te je mi víš,kde?