samicek333

Je nějaká jiná kapalina než voda pitná pro člověka?

myslím třeba, kdyby vyschla všechna voda, jestli existuje nějaká jiná kapalina, která by byla poživatelná i pro člověka a neublížila by mu.
Doplňuji:
ty kapaliny ale obsahují vodu

Nejlepší odpověď
mosoj

Správně podotýkáš a máš pravdu!! Mléko a ovocné šťávy nejsou nic jiného než voda. Bez vody by nebyly !
Zcela určitě není voda ten alkohol ale s tím by naše tělo dlouho nevydrželo !! protože vodu v těle nanahrazuje. Snad umýt si v něm ruce a ještě by se to pokožce nelíbilo.

Jednoduše řečeno náhrada není !!!!!

Další odpovědi
Makina

Myslíš třeba ropa, rtuť a tak…ale to bych asi nezkoušela pít…voda je voda

Drap

Takovách kapalin je celá řada : mléko, ovocné šťávy, alkohol, …jistě by se jich našlo více.
Ale bez vody by postupně, poměrně rychle přestal existovat všechen život. Ale nezoufej, k tomu v dohledné době určitě nedojde.

anonym

Chyba Drape.
Pravděpodobně neznáš povídky Š+G. To by jsi věděl, že voda je i rumu.