Je nějaká antikoncepce i pro muže kromě kondomu?

Nejlepší odpověď
hanulka11

to snad jen přerušovaná soulož

Další odpovědi
arygnoc

coitus interruptus (přerušovaná soulož)
abstinence

jinak jen drogy (léky), které omezují erekci, přímo spermocidní neexistuje (i když ji vědci už několikrát s velkou pompou avizovali).

Drap

Šlo by to zablokovat operativně, ovšem nevratně. Další možností jsou neoprenové kalhoty.

tom004

Vynechat sex.

ten který je

15 piv a rumy.:-D

anonym

Mrzí mne, že musím napsat, že odpovídáte laicky.
Tazatel měl na mysli medikální, která existuje na podobném principu jako při přirozeném kyselém prostředí v pochvě, které spermie paralyzuje jejich pohyblivost a tady ještě lék redukuje jejich schopnost oplodnit.
Zatím není klinicky vyzkoušena a stávající náklady na výrobu brání jejich masovému využití.
Podvázání chámovodů se provádí ambulantně a je obnovitelné, na rozdíl od nevratného přetětí.
Doplňuji:
Ještě jsem si vzpomněl na geniální recept jednoho kamaráda,
ten měl lékařské potvrzení o neplodnosti.

lexx

je, notebook v posteli. někde se to tu řešilo

Syd

vasektomie