FikeCZ

Je něco na styl Wikipedie,akorat spolehlivější?

Doplňuji:
měl sem na mysli nějakou jinači internetovou encyklopedii !

Nejlepší odpověď
beer

Já o žádné nevím, dnes vznikají všechny stejným způsobem. Pokud chci něco skutečně přesně a Wikip. mne neuspokojí, musím podle oboru navštívit patřičnou encyklopedii, nebo příslušné odborné stránky – třeba i v jiných jazykových verzích. Nejjistější je ale dotaz přímo na odborníka.

Další odpovědi
lukas.zmizik

pokud bude neco udelanyho na styl wikipedie, pak to bude i stejne spolehlive jako wikipedie

BandiOl

Jiná encyklopedie

Zdroj: http://www.qwi­ki.com/