JájsemRaibek

Je nebezpečné propichovat otlaky?

Vytéká z toho taková vodička, asi mozkomíšní mok, který vlivem gravitace stekl do nohy a tam se udělala bambulka, kteru to naplnilo. Já to propích a teď mám strach, že budu mít prázdnější mozek, když to z toho teče.
Je nebezpečné to propichovat nebo je lepší dát nohy nahoru a počkat až do nateče zpátky do mozku?

Nejlepší odpověď
Drap

Neměj obavy. Prázdná dutina se více vyprázdnit nedá.

Další odpovědi
briketka10

To snad nemyslíš vážně otlaky a podobné puchýře
se nikdy nepropichují, mohl bys dostat infekci, poté
i otravu krve :((