hanka R+

Je něaka škola pro tatery ? :)

Nebo to jsou čiste byvalí umělci…předem děkuji za info ;)

Nejlepší odpověď
WeeBear

Buď umělecká škola, nebo by se částečně dal vzít obor kosmetiky (Kosmetička), resp. na kosmetičce se naučíš hodně o kůži, jejích vlastnostech, nerušení, aj., které vlastně tetováním provádíš, ALE musíš si udělat rekvalifikační kurz o integraci lidské kůže.

Nebo můžeš být vystudovaná doktorem/zdravotní sestrou.

Pokud nechceš studovat školu, musíš si opatřit někoho, kdo výše uvedené splňuje a bude tě zastupovat, resp. bude s Tebou v určitém právním stavu. Musela bys mu však dávat mzdu a platit zdravotní pojištění, ovšem musí to být po celou dobu trvání Tvé živnosti.

Každopádně jde i o talent, aby se Tvé tetování (a jejich návrhy) lidem líbily a zaujmuly je,..