zjentek

Je náhoda, že se eura celkem podobají zlotým?

Odpovědi
Lgee

Nic není náhoda .

Gus_Fring

Evropská unie bude jednou čvtrtou říší a v plánu jsou pochopitelně i znovuobnovení koncetračních táborů po celém Polsku. Zatím to vypadá jako náhoda, ale jednou se jim ta podoba v Protektorátu Polska bude setsakramentsky ho­dit.

Arne1

Myslíš mince nebo bankovky ? Euromince (centy) jsou neobyčejně hnusné a nepamatuju něco podobného z jiných států. Eurobankovky se podobají mnoha jiným, nejen polským ale podle mne třebas i běloruským rublům a mnoha dalším.