Mika47

Je na Samsung Galaxy mini 2 Instagram?

Nejlepší odpověď
Bedy

Vzhledem k tomu, že Instagram vyžaduje Android 2.2 a vyšší, tka by to na tom Ťamťungu mělo jet – má verzi 2.3.6
Pokud tedy mobil máte, tak skočte do obchodu Play (dříve zvaný Android Makret) a můžete si to stáhnout a nainstalovat.

Pokud telefon nemáte, tak si ho ani nekupujte, protože má starou verzi Androidu a ty levnější Samsungy stojí za starou bačkoru a kupte si ideálně úplně jiný mobil a nebo když už budete chtít mobil s Androidem, tak aby měl aspoň verzi 4.0 (Ice cream sandwitch) a trošku dražší.
Ty levné mobily s Androidem mají slabý výkon a Android si docela ukousne ze systémových prostředků a ve finále toho moc pro uživatele nezbyde, mobil není tak rychlý, brzy se zpomalí… znám to ze zkušeností.