Lenka___

Je na obranu lepší pistole nebo revolver?

Co myslíte?

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak s takovýma hračkama > si na mně nikdo nepříjde :DDD
Já používám na obranu rozum…takže to nemá šanci ani tank :DDD

Další odpovědi
Alesh

Tak to snad i malému děcku musí být jasné, že je to pistole a to z jednoho prostého důvodu a tím je velikost zásobníku a rychlost přebíjení.

Nazdar Bazar

Dle situace. Pokuď ti někdo začne krást kabelku tak je rozhodně na místě použít spíše pepřový sprej než pistoli.

dědapetr

Je to úplně jedno,moje kamarádka má obě v dámském provedení do kabelky,jsoun malorážné 22 kalibr.Jenže ke zbrani patří zodpovědnost a rozvaha kdy zbraň použí.
Doplňuji:
http://www.zbra­neamyslivecke­potreby.cz/mys­livecke-potreby-cz/eshop/3-1-ZBRANE/0/5/1187-Pistole-ISSC-M22-22-LR

http://www.prodej-zbrani.cz/revol­very/ruger/re­volvery-DA/Revolver-Ruger-LCR-22__s729x1502p.html

anonym

Na obranu je nejepší dobrá mysl.
Potom a v nehorším zbraň!
Pro tebe jako dívku,určitě revolver.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=04hLkgLtSIo

Emefej

Z hlediska spolehlivosti a rychlosti jednoznačně revolver. Pistoli musíš nejprve natáhnout, revolver je připraven k palbě ihned. Když ti v kritickém okamžiku selže náboj, musíš pistoli ručně přebít, revolver jednou cvakne naprázdo a pak střílí dál. Kapacita zásobníku při sebeobraně a při dobře umístěné ráně nehraje roli.
Doplňuji:
Alesh > moc si toho z obou typů zbraní ještě nenastřílel, že? I malému děcku musí být jasné, že nemáš pravdu.

Lamalam

Revolver je operativnější a spolehlivější.

Kelt

Když tě zasáhne Amorův šíp, není obrana.
Když se bojíš myší, pavouků – nepomůže nic.
Pokud děláš u kasy za přepážkou a někdo volá přepadení, tak je to jedno, pokud to umíš použít.

KK1

To tady zase odpovídá banda debilů.