Gangster

Je na internetě(Org­.Windows xp sp2+key)ke stažení zdarma?

Nejlepší odpověď
anonym

bez zakoupené licence můžeš používat pouze free a open source software, mezi operačními systémy je takový volně dostupný například tento www.ubuntu.cz

Další odpovědi
Honzucha

Na internetě je ke stažení plno kopií originálních Windows i s keyem.

Michal Kole

Upozorňuji, že po stažení a nainstalování se může stát že se k tvým oknům, slaní policisté z útvaru URNA (utvar rychlého nasazení), pak okno rozbíjí a vhodí ti do bytu, slzný plyn, a nějakou třaskavinu, v ten samý okamžik se rozrazí dveře a vběhne ti do bytu 5 dalších policistů v kuklách a se samopaly a než se zpamatuješ tak budeš ležet na zemi na břiše a s pouty na rukou a kuklou na hlavě, aby jsi nic neviděl.

Jinými slovy: Používání softwaru bez licence je trestné. U filmů a hudby to neplatí.

arygnoc

ubuntu je fajn.

ale ruku na srdce – všichni máte na všechno originální, registrované a zaplacené software?

rynek878

Určitě se něco na netu najde,kdo hledá,ten najde.

Hlada

Ano, je ke stažení zdarma.