STUDENTKAEVA

Je mozny zanet stredniho ucha kdyz nemam horecku?

Mam rymu,kasel a zacalo mne bolet leve ucho…Myslite ze to bez horecky muze byt zanet stredniho ucha?

Odpovědi
Drap

Může to být celá řada problémů. Samotný zánět nemusí vždy provázet horečka.

cz

Nemusí to být nutně zánět. Stačí kolem uší namazat mastí s mentolem, může být Tygří mast,(Cao Sao Vang). Při nachlazení nedoporučuji pít horké nápoje ale vlažné. Bakterie teplo milují.

bolak

a strkala sis teploměr až do středního ucha?

to že je někde zánět ještě neznamená že automaticky stoupne tělesná teplota, viz třeba záděra..

arygnoc

proste máte zahlienenú eustachovu trubicu.
pomáha prehĺtanie, žuvačka.

ale zápal to samozrejme môže byť tiež, ale ten sa prejavuje bodavými výstrelmi bolesti.